.

Zvláštní rituál

19. ledna 2010 v 16:42 | bigbiz |  Nezařazené

Po dlouhém váhání jsem se rozhodl, že na svém blogu budu uveřejňovat mé zážitky z meditací, kterým se věnuji zhruba od konce října. Později bych také rád napsal, jak jsem se vlastně k tomu všemu dostal a také s jakými bytostmi jsem se v průběhu meditace setkal a co mi sdělily. Rád bych tedy začal se zážitkem, který se mi stal včera večer.

Jako obvykle jsem šel večer meditovat. Pohodlně jsem si lehl na postel, zavřel oči a představoval jsem si, že vidím malý plamínek, který se při nádechu zvětšuje a pak zase při výdechu zmenšuje. Takhle jsem to udělal asi čtyřikrát, než jsem se ocitl na krásné pláži prozářené sluncem a kde bylo průzračně modré moře. Procházel jsem se chvilku po pláži a najednou jsem narazil na zlatě zářící bytost, která na mě už čekala. Když jsem k ní došel, tak jsme se pozdravili a ona mne zavedla k místu, kde seděla jedna moje kamarádka, se kterou tuhle meditační krajinu sdílím. Seděla v klidu na pláži a já jsem si ji mohl pořádně prohlédnout. Měla na sobě světle zelené šaty a na krku měla pověšený stříbrný medailon. Zvedl jsem trochu hlavu a spatřil jsem, jak si s jejími dlouhými černými vlasy pohrává vítr a ona se usmívá. Další věc, která mne překvapila, byla čelenka, kterou moje kamarádka měla na hlavě. Byla celkem obyčejná až na to, že uprostřed čela měla ozdobu, která představovala zlatého skarabea. Chvilku jsem se na ni díval a pak mi ona zlatá bytost řekla, abych chytil kamarádku za ruku a podíval se na její dlaň. Udělal jsem to, ale nic zvláštního jsem tam neviděl. Pak ta bytost nařídila kamarádce, aby ruku natáhla směrem ke mně a já za chvíli spatřil, jak z ní vychází záře její modré aury, která mne zasáhla a celého prozářila. Pak mi ta bytost nařídila, abych to stejné provedl kamarádce. Zvedl jsem tedy svoji levou ruku a namířil jsem ji dlaní na kamarádku. Po chvíli jsem viděl, jak z dlaně vychází zlaté světlo, které též ozářilo kamarádku. Pak ta bytost k ní přistoupila a začala něco provádět s rukama, ze kterých znovu vycházela ta zlatá záře. Při tom jsem si všimnul, že skarabeus na její čelence začal zářit.
Když byla bytost se vším hotova, tak opět nařídila kamarádce, aby na mě znovu nastavila dlaň. Po té, co tak učinila, jsem viděl, jak z dlaně znovu vychází záře její aury a celého mne prozařuje. Cítil jsem při tom velký pocit lásky. Pak jsem tuhle proceduru zopakoval já, a když z mé dlaně vycházela záře, tak jsem cítil stejný pocit lásky, jak před chvílí, když moje tělo prozařovala aura kamarádky.
Jakmile byl tenhle rituál, či co to bylo u konce, tak nám bytost řekla, abychom šli k ní, což jsme učinili. Šli jsme směrem k ní a každý jsme ji chytili za jednu ruku. Díval jsem se jí do očí a najednou jsem spatřil zvláštní duhový kruh, jak se otáčí pořád do kola až do doby, kdy se ona zlatá bytost objevila ve své skutečné podobě. Musím říct, že byla opravdu krásná. Měla dlouhé světlé vlasy, hluboké modré oči a oblečena byla do bílých šatů. Ještě chvíli se na nás dívala a pak řekla, abychom stáli vždy při sobě, a navzájem jsme si pomáhali. Po té, co jsem jí to slíbil, ona bytost zmizela a tím byla meditace ukončena.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama