.

Mimozemšťané na internetu

21. prosince 2010 v 0:23 | bigbiz |  Mé názory
Více pod perexem


Jelikož se dost zajímám o esoteriku a mimozemské civilizace, již dlouho sleduji zajímavý fenomén, který se šíří internetem, jako lesní požár. A to jsou různí lidé, kteří jsou ve spojení s mimozemšťany a někteří z nich dokonce tvrdí, že jsou vtělení mimozemšťané. První věc, kterou si člověk řekne, že to je určitě velmi zajímavé. Pokud to ovšem není skeptik. Ti takové věci obvykle nečtou, protože je nezajímají. 


Tak tedy zvědavý člověk si otevře stránky třeba Vesmírných lidí a první, co uvidí, je záplava křiklavých barev, nádherných mimozemských bytostí a jejich lodí. Jde dál a najednou začne číst sdělení. Jsou to informace velmi zvláštní. Dočtete se o tom, že žijeme ve světě, ovládaném různými ještěry z pekel a já nevím čím a tak tedy to s námi vypadá dost bledě. Ještěři nám připravují čipové pasti, život v otroctví a další velmi příjemné věci. A tak tedy člověk dostane strach, protože se domnívá, že když to psali mimozemšťané, tak je to pravda, samá pravda a nic než pravda. Ale nebojte se. Po líčení hororových situací o tom, jak nás chtějí ještěři ovládnout, se později dozvíme, že to tak horké nebude, protože je tu jistý Aštar, který se se svojí družinou udatných Plejáďanů postavil těm zlým ještěrům a kdesi v hlubinách vesmíru jim dává co pro to. To všechno ještě podpoří různými grafy, ve kterých se nikdo nevyzná, ale vy máte pocit, že se něco děje. Jdeme dál a vyskočí na nás další sdělení, kde se dozvídáme, že nás mimozemšťané strašně, ale opravdu strašně moc milují a proto chtějí, abychom se přidali do různých organizací, ve kterých údajně jsou. Ovšem nejen, že nás milují. Oni nám svou lásku i posílají. Buď ze srdce, nebo z lodí. A kdyby náhodou nepomohla láska, tak nás uzemní dalším tvrzením. A to tím, že jsme velmi mocné a důležité bytosti, bez kterých by existence ve vesmíru nebyla možná. A když se člověk celý natěšený prokousá na poslední sdělení těchto stránek, vletí, jako hladový vlk na další stránku, kde ho jistá žena přesvědčuje, že je Plaejáďankou, má zasvěcení x-tého stupně snad ze všeho možného, co se v esoterice dá najít a přesvědčuje ho, aby si ta zasvěcení udělal taky, protože to je jediná záchrana v jeho velmi nudném životě. A kdyby to ještě nestačilo, tak nám nějaký guru řekne něco pěkného o fotonovém pásu lásky, kterým naše planeta propluje v roce 2012 a z nás se stanou málem nadlidé, protože najednou budeme mít skoro božské schopnosti. Ale realita je někde úplně jinde.


Tak za prvé. Vesmír je obrovský a věřím, že v něm nejsme sami. Jelikož jsem četl spoustu knih na toto téma, tak jsem o existenci mimozemských civilizací přesvědčen. Jsou to technicky a duchovně vyspělé civilizace, které nás svoji inteligencí a vědomostmi dost převyšují. Tak proč se o nás tak zajímají? Že bychom byli skutečně tak mocní, že by bez nás vesmír skončil? Řekl bych, že asi sotva. A co ta láska, kterou nám tak vehementně posílají? Obávám se, že ani tam to nebude tak žhavé. Tu velkou, bezpodmínečnou lásku musíme objevit nejdřív my v sobě. Žádní mimozemšťané to neudělají za nás. A co ta zasvěcení do reiki, merkaby a já nevím, do čeho ještě? Především pokud se chcete vážně esoterikou zabývat, tak se na zasvěcení rovnou vykašlete a raději pracujte trpělivě sami na sobě. Totiž celé zasvěcení má asi takový význam, jako chtít umět karate, ale při tom nechodit na tréninky.A teď je tady poslední otázka. Co tím lidé vlastně sledují? Odpověď je jednoduchá. Těmhle lidem nejde o nic víc, než o to, aby oblbli co největší počet důvěřivců, kteří pak vstoupí do pochybných společenství, nebo něčeho takového a oni pak měli pocit, že něco dokázali a teď jsou ti velcí guruové, které každý poslouchá.
Podle toho, co na svých stránkách píší, se jedná o tuctové lidi, kteří by chtěli být středem pozornosti, chtěli by mít lásku, anebo by chtěli hned a nejlíp bez práce umět pracovat s energiemi, léčit druhé lidi a nevím, co všechno.


Z mého článku se může zdát, že skoro všechny takové stránky jsou špatné, nebo lživé, ale není to pravda. Stačí jen hledat a hlavně se při jejich čtení řídit intuicí. Ta vám spolehlivě ukáže, jestli čtete pravdu, nebo bláboly.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama