.

Rok 2012

29. ledna 2011 v 19:50 | bigbiz |  Mé názory
Více pod perexemJiž pár let se na internetu objevují zaručené informace, nebo teorie o tom, co se stane v roce 2012. Konkrétně 21.12. 2012. Na některých webech se dočtete, že nastane apokalypsa, která povede k zániku světa. Na jiných zase bude stát, že rok 2012 bude ve znamení toho, že se ve všech lidech probudí množství paranormálních schopností, které jim otevřou dveře k netušeným poznáním. A pak jsou tu weby, které tvrdí, že se v tomto datu nestane vůbec nic. Nyní si rozebereme různé teorie.


Teorie apokalypsy
Teorie apokalypsy říká, že se tento den v roce 2012 stane nějaká katastrofa, která zničí celý svět. Buď dojde k přepólování planety, nebo k výbuchu největšího supervulkánu světa, nacházejícího se pod Yelowstoneským národním parkem v USA, čímž by došlo k zahalení slunce sopečným prachem a k následné nukleární zimě, která by vyhubila vše živé. A dále jsou tady různé konspirační teorie o tom, že se 21.12. 2012 máme srazit s planetou Nibiru, což by mělo za následek zničení celé planety Země.


Teorie duchovního růstu
Těch teorií je hned několik. Je tu teorie o tom, že Země koncem roku 2012 vstoupí do tzv. fotonového pásu lásky, což povede k převibraci veškerého obyvatelstva a k získání spousty schopností. Tohle všechno by se mělo odehrát okamžitě. Další jsou Indigové děti. Indigové se jim říká podle barvy jejich aury a podle toho, že mají jiný pohled na svět. Jsou inteligentní, nekonformní, nesouhlasí se zažitými koncepcemi a velmi citlivě vnímají duchovní svět. Podle této teorie jsou tu Indigové děti proto, aby nás učili vnímat svět jinak, než jak jsme zvyklí. Tedy by nás měli nutit zamýšlet se nad svými činy, duchovně se rozvíjet a měnit svůj dosavadní styl života.


Teorie skeptiků
Tato teorie zase říká, že řeči o konci roku 2012 jsou výmysly různých sektářů a guru, kteří se tím jen chtěli zviditelnit, a proto plácli první datum, které je napadlo.


A kde tedy je ta pravda? Tak rozhodně v prosinci roku 2012 nečekejte žádnou apokalypsu. Supervulkán bude stejně klidný, jako je teď a žádná planeta do nás nenarazí. Toť vše k první teorii. A co ten duchovní růst? Řeknu to asi takhle. Teorie, že se ze dne na den s naprostých psychických trosek stanou supermani, kteří budou hypnotizovat pouhým pohledem a léčit na vzdálenosti tisíců kilometrů je s prominutím směšná. Teorie skokové převibrace totiž spočívá opět v oblíbeném tvrzení lidí, že za nás všechno někdo udělá a my nemusíme ani hnout prstem. Skutečnost se má tak, že jediné, co se roku 2012 stane, bude to, že lidi začnou myslet jinak. Budou myslet víc na sebe, budeme přehodnocovat svoje činy a chování a budeme se ho snažit změnit. Někdo to zvládne, ale bohužel někteří ne. Ne, že by nebyli vyvolenými, ale budou čekat tak dlouho na někoho, kdo to udělá všechno za ně, až jim ujede vlak.


A jak teda změnit své myšlení? Je to celkem těžké, ale s dobrým vedením se to dá zvládnout. Navštěvujte různé weby, kde se nepíše o zasvěcování do různých energií, fotonových pásech lásky a o bůhví čem dalším. Jděte na takové stránky, kde se vám lidé snaží pomoci a jejich rady jsou jednoduché a účinné. Mě třeba velmi pomáhají stránky, jako aluska.org, anebo poselsvetla.blog.cz, kde jsou podle mě velmi účinné a pravdivé návody, jak pracovat s energií, anebo jak správně meditovat. Dále tam jsou popsány zážitky s různými druhy bytostí od víl až po anděly. A také tam jsou odkazy na zajímavé knihy, nebo filmy s duchovní tématikou, které by vám taky mohly pomoci. Takže z toho vyplývá, že ona převibrace není magické cosi, co z nás udělá polobohy a nevím, co ještě. Převibrace znamená opravdu to, že změníme své myšlení. Nic víc, nic míň.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Livien Livien | Web | 4. srpna 2011 v 22:06 | Reagovat

Informace o konci světa mě dokáží zaručeně pobavit. Ale to, že se ze mě nestane super kočičí žena mě teda fakt docela mrzí. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama